Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Technolog produkcji

Miasto/województwo

Słupsk

Publikacja

2020-11-13

 APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o.
w Słupsku

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie prawidłowego wdrożenia technologii dla nowych wyrobów;
  • nadzór nad wprowadzanymi zmianami technologicznymi;
  • prowadzenie projektów związanych z usprawnieniami procesów produkcyjnych;
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym;
  • tworzenie i analiza dokumentacji procesu produkcji;
  • wspieranie zespołu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń, zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI;
  • udział w tworzeniu strategii produkcyjnej firmy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii;
  • rozwój zawodowy, szkolenia;
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatnej opieki medycznej LUXMED);
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe;
  • komfortowe warunki pracy, w nowoczesnym budynku – Słupski Inkubator Technologiczny, duży bezpłatny parking;
  • miła atmosfera pracy w ambitnym zespole;
  • imprezy integracyjne.

Oczekujemy:

  • 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika lub pokrewne);
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności Excela;
  • umiejętności w zakresie budowania dobrych relacji z ludźmi;
  • sumienności, dokładności, dyspozycyjności;
  • pozytywnego nastawienia do ludzi i pracy;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).