Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Starszy magazynier

Miasto/województwo

Słupsk

Publikacja

2022-05-13
Apator Telemetria Spółka z o.o. została założona w 2007 roku i obecnie zatrudnia około 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

Poszukujemy do naszego zespołu dwóch osób na stanowisko: Starszy Magazynier

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i wydawanie asortymentu do/z magazynu,

  • kompletacja i wydanie asortymentu do zleceń produkcyjnych,

  • aktualizacja stanów magazynowych podczas wydania i przyjęcia asortymentu z/do magazynu,

  • prowadzenie bieżącej gospodarki zasobami magazynowymi w celu optymalizacji warunków składowania mienia,

  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych materiałów i produktów,

  • dbanie o należyty stan i właściwe warunki przechowywania powierzonego mienia,

  • przestrzeganie zasad dotyczących oznaczenia i miesjca składowania w obszarze magazynu,

  • stosowanie środków ochrony zbiorowej i indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego zgodnie z ich przeznaczeniem,

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego,

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • duże zaangażowanie oraz motywacja do pracy,

  • minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunkowe: elektronika lub pokrewne),

  • znajomość obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty mailowej), w stopniu umożliwiającym prowadzenie samodzielnych analiz zestawionych danych.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę w branży nowoczesnych technologii,

  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy (nagradzamy lojaloność i zaangażowanie),

  • szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,

  • imprezy integracyjne

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy.

Administratorem danych jest APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o., ul. Portowa 13B, 76-200 Słupsk (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.