Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Specjalista ds. zakupów operacyjnych

Miasto/województwo

Słupsk

Publikacja

2022-11-22

Liczba wakatów: 1

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. zakupów operacyjnych

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków :

  • Współpraca z dostawcami oraz całościowe realizowanie procesu zakupowego komponentów
  • Kontrola terminowości i jakości dostaw
  • Monitorowanie stanów magazynowych a także utrzymywanie ich na odpowiednim poziomie
  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami
  • Organizacja i nadzór logistyki dostaw
  • Codzienna praca w systemie ERP
  • Nadzór nad dokumentacją zakupową
  • Weryfikacja dokumentów finansowych (faktura VAT) pod względem zgodności z ofertami, poprawności cen, kursów walut oraz ilości towaru
  • Zarządzanie procesem reklamacji dostaw
  • Usprawnianie procesu zakupów operacyjnych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień z obszaru zakupów
  • Utrzymywanie wyznaczonych wskaźników KPI
  • Codzienna współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii,
  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych oraz awansu,
  • praca w przyjaznym i ambitnym zespole,
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatną opiekę medyczną LUXMED);
  • możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego;

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (logistyka, lub łańcuch dostaw)
  • minimum 2 lata doświadczenia w zakupach, logistyce lub łańcuchu dostaw w dużej firmie
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (minimum poziom B1)
  • doświadczenia w pracy z systemami ERP (atutem będzie znajomość systemu ENOVA)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • samodzielności i otwartości na zmiany
  • doskonałej organizacji pracy własnej