Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Specjalista ds. administracji personalnej i płacowej

Miasto/województwo

Słupsk, ul. Portowa 13a

Publikacja

2022-11-09

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. administracji personalnej i płacowej

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków :

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych, tj.: przygotowywanie umów o pracę, umów zlecenia, umów o dzieło, aneksów, porozumień,  wypowiedzeń oraz świadectw pracy
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników (kontrola ważności badań okresowych, szkoleń BHP)
  • Przygotowywanie list płac
  • Składanie deklaracji ZUS-owskich (DRA, ZUA, ZWUA, ZCNA)
  • Składanie deklaracji rozliczeniowych, zgłaszanie, wyrejestrowywanie pracowników PPK
  • Składanie deklaracji PFRON
  • Sporządzanie deklaracji PIT-11, PIT-4R

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii
  • Możliwość zwiększania kompetencji zawodowych
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefit systems, prywatna opieka medyczna LUXMED)
  • Możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (3lata)
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
  • Wysokiej zdolności analitycznej
  • Samodzielności w realizacji zadań, zorientowania na realizacji celu
  • Umiejętności w zakresie budowania dobrych relacji z ludźmi
  • Umiejętności sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy