Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Programista C# / .NET

Miasto/województwo

Słupsk

Publikacja

2020-05-15

APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o.

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • równowagę między życiem zawodowym i prywatnym,
  • wdrożenia i realizacja nowatorskich projektów,
  • praca w przyjaznej atmosferze w zespole specjalistów z branży IT.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie projektu na bazie dostarczonej dokumentacji analitycznej,
  • wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu,
  • tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania,
  • tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych oprogramowania,
  • udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania.

Oczekujemy

  • dobra znajomość języka C# oraz zagadnień programowania obiektowego,
  • znajomość środowiska Visual Studio lub Rider,
  • umiejętność samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej).

Dodatkowymi atutami będzie:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Informatyka , Elektronika),
  • doświadczenie w realizacji projektów na platformie .NET,
  • znajomość platormy WPF, XAMARIN,
  • znajomość wzorca MVVM,
  • znajomość reguł SOLID,
  • znajomość metodyk SCRUM, TDD, BDD,
  • znajomość zagadnień Git, NuGet, JIRA, Confluence,
  • doświadczenie w pracy z MSSQL, PostgreSQL, MongoDB.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk a.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).