Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Programista C#

Miasto/województwo

Gdańsk, Słupsk

Publikacja

2021-06-07

Grupa Apator to dynamiczna Polska grupa kapitałowa, w skład której wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych,  jak i zagranicznych. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych i jedną z największych polskich firm na rynku elektronicznym w branży IoT.

Grupie Apator spółka Telemetria odpowiada za opracowanie oraz produkcję rozwiązań telemetrycznych dedykowanych dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia odczytujące i transmitujące dane z ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej oraz węzłowych urządzeń zarządzających, jak również systemowe aplikacje informatyczne. Projektujemy, produkujemy i wdrażamy urządzenia do odczytu danych pomiarowych za pomocą różnych technologii bezprzewodowych i przewodowych, w szczególności opartych o standardy GSM/GPRS, M-Bus, Wireless M-Bus, LoRa, NB-IoT, Sigfox, PLC.

Zakres obowiązków

· opracowanie projektu na bazie dostarczonej dokumentacji analitycznej,

· wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu,

· tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania,

· tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych oprogramowania,

· udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania.

Wymagania

· umiejetność pracy w zespole,

· umiejętność samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów,

· umiejętność uczenia się,

· wewnetrzna motywacja do ciągłego poszerzania własnego kompetencji,

· umiejetność planowania pracy oraz samodyscyplina w realizacji planów,

· dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego w tym reguł SOLID,

· dobra znajomość języka C#,

· znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej).

Dodatkowe atuty

· wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Informatyka , Elektronika),

· doświadczenie w realizacji projektów na platformie .NET Framework lub .NET Core,

· znajomość środowiska Visual Studio lub Rider,

· znajomość konceptu Domain Driven Design,

· znajomość paradygmatu Events Driven Architecture,

· znajomość zagadnień wirtualizacji, konteneryzacji - Docker, Swarm

· znajomość platormy WPF, XAMARIN,

· znajomość wzorca MVVM,

· znajomość metodyki SCRUM,

· znajomość zagadnień Git, NuGet, JIRA, Confluence,

· doświadczenie w pracy z MSSQL, PostgreSQL, MongoDB,

· znajomość praktyk i narzędzi CI/CD.

Poziom umiejetności

· Preferowany: Medium lub Senior

· Akceptowalny: Junior z min. jednorocznym doświadczeniem

Oferujemy

· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· atrakcyjne wynagrodzenie,

· możliwość rozwoju zawodowego,

· indywidualne podejście do każdego pracownika,

· równowagę między życiem zawodowym i prywatnym,

· wdrożenia i realizacja nowatorskich projektów,

· praca w przyjaznej atmosferze w zespole specjalistów z branży IT.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@telemetria.eu

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) dalej jako „RODO” informuję, iż:

· Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Apator Telemetria Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku przy ul. Portowej 13B, tel. 59 720 51, office@telemetria.eu;

· Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO tj. na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;

· Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane polskim podmiotom z grupy APATOR (http://www.apator.com/pl/grupa-apator/o-nas/struktura) w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji;

· Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane dwa lata od dnia złożonej aplikacji;

· Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich Administratorem Pani przetwarzanie;

· Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

· Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;

· Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji;