Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Operator Linii SMT

Stanowisko

Operator linii SMT

Miasto/województwo

Słupsk

Publikacja

2021-01-13

 APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o.

Apator Telemetria Sp. z o.o. działa w Słupsku już od 2007 roku. W tej chwili zatrudniamy  ok. 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn linii SMT (drukarka, Pick&Place, piec Reflow),
  • obsługa maszyny do lutowania na fali lutowniczej
  • obsługa inspekcji wizyjnej AOI
  • dbanie o ciągłość produkcji,
  • wykonywanie przeglądów maszyn,
  • przygotowywanie, programowanie i bieżąca obsługa linii montażowej SMT,
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn SMT,
  • wyposażanie linii SMT w niezbędne komponenty,
  • uzupełnianie komponentów elektronicznych w trakcie produkcji,
  • przezbrajanie maszyn SMT związane ze zmianą produkcji na linii montażowej,
  • weryfikacja rozpływu pasty lutowniczej i końcowa kontrola jakości połączeń lutowniczych,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii;
  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych;
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatnej opieki medycznej LUXMED);
  • możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego;
  • komfortowe warunki pracy, w nowoczesnym budynku – Słupski Inkubator Technologiczny, duży bezpłatny parking;
  • imprezy integracyjne.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średnie (elektroniczne lub mechaniczne),
  • doświadczenia przy obsłudze maszyn SMT,
  • podstawowej znajomości komponentów elektronicznych oraz technologii SMT,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dużego zaangażowania oraz motywacji do pracy,
  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy.

Administratorem danych jest APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o., ul. Portowa 13B, 76-200 Słupsk (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc taką prośbę na adres e-mail: iod@telemetria.eu

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.