Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Młodszy specjalista ds. IT

Miasto/województwo

Słupsk, ul. Portowa 13a

Publikacja

2022-11-08

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków :

  • Bieżące wsparcie techniczne użytkowników w obszarze rozwiązywania problemów sprzętowych, systemowych oraz aplikacji
  • Tworzenie i utrzymanie aktualnej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania
  • Dobór i realizowanie zakupów sprzętu IT oraz materiałów eksploatacyjnych
  • Diagnostyka oraz naprawa komputerów PC oraz innych urządzeń peryferyjnych
  • Przygotowywanie stanowisk pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, nadawanie uprawnień)
  • Rzetelne prowadzenie wymaganej dokumentacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii
  • Możliwość zwiększania kompetencji zawodowych
  • Praca w przyjaznym i zgranym zespole
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefit systems, prywatna opieka medyczna LUXMED)
  • Możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku 1-2lata
  • Wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowymi
  • Chęć do uczenia się i rozwijania wiedzy technicznej
  • Zdolności interpersonalne: komunikatywność i umiejętności pracy w zespole