Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Młodszy serwisant

Stanowisko

Młodszy Serwisant

Miasto/województwo

Słupsk

Publikacja

2021-04-23

Apator Telemetria Sp. z o.o. działa w Słupsku już od 12 lat. W tej chwili zatrudniamy ok. 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie urządzeń elektronicznych, diagnozowanie i usuwanie usterek, w tym lokalizowanie przyczyn ich występowania, wykonywanie napraw urządzeń i podzespołów elektronicznych takich jak: lutowanie, przewlekanie, wymiana podzespołów, regeneracja podzespołów;
  • obsługa urządzeń diagnostycznych, pomiarowych i lutowniczych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii;
  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych;
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatnej opieki medycznej LUXMED);
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe;
  • komfortowe warunki pracy, w nowoczesnym budynku – Słupski Inkubator Technologiczny, duży bezpłatny parking;
  • miła atmosfera pracy w ambitnym zespole;
  • imprezy integracyjne.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenia min. średniego (najlepiej technicznego);
  • znajomości podstaw z pakietu MS Office;
  • znajomości zagadnień z zakresu elektroniki;
  • dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • dużego zaangażowania oraz motywacji do pracy;
  • uprawnienia SEP (1kV) będą dodatkowym atutem.

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy.

Administratorem danych jest APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o., ul. Portowa 13B, 76-200 Słupsk (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc taką prośbę na adres: 76-200 Słupsk ul. Portowa 13B

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.