Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Mlodszy inżynier testów i walidacji

Stanowisko

Młodszy inżynier testów i walidacji

Miasto/województwo

Słupsk

Publikacja

2021-04-23

Miejsce pracy: Słupsk (praca w biurze)

O nas

Apator Telemetria Sp. z o.o. działa w Słupsku już od 2007 roku. W tej chwili zatrudniamy ok. 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

Zakres obowiązków

· tworzenie i wykonywanie przypadków testowych i scenariuszy,

· przeprowadzanie testów integracyjnych/systemowych/akceptacyjnych manualnie w oparciu
o wymagania,

· zgłaszanie błędów oraz raportowanie wyników testów,

· tworzenie dokumentacji użytkownika,

· współpraca z zespołem projektowym i innymi działami firmy.

Wymagania

· wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Informatyka, Elektronika lub pokrewne),

· doświadczenie w branży urządzeń elektronicznych,

· umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w pełnione obowiązki,

· znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe atuty

· znajomość metodyk wytwarzania oraz testowania urządzeń elektronicznych oraz oprogramowania,

· podstawowa znajomość języków programowania (C#, Python),

· znajomość narzędzi: JIRA, Confluence.

Co oferujemy

· stabilne zatrudnienie w firmie o ogromnym potencjale i dynamice,

· zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze,

· pracę w przyjaznym, dynamicznym i rozwijającym się zespole,

· kontakt z najnowszymi technologiami z pogranicza elektroniki i informatyki,

· udział w interesujących i innowacyjnych projektach,

· pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe,

· nieustanny rozwój i doskonalenie umiejętności.