Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Kierownik Produkcji

Stanowisko

Kierownik działu produkcji

Miasto/województwo

Słupsk

Publikacja

2020-11-13

APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o.
w Słupsku

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:

  • organizacja i zarządzanie działem (m. in. zatrudnianie pracowników, rozliczanie ich czasu pracy, monitorowanie i analiza jakości pracy),
  • kreowanie strategii rozwoju działu,
  • nadzór nad jakościowym i terminowym wykonywaniem zleceń
  • ciągła optymalizacja struktur i procesów, kontrolowanie efektywności wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych,
  • prowadzenie wymaganych rejestrów dla potrzeb UDT,
  • przygotowywanie raportów i analiz dot. procesów produkcyjnych,
  • nadzór i prowadzenie procesów inwestycyjnych związanych z produkcją
  • nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego, linii produkcyjnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii;
  • rozwój zawodowy, szkolenia;
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatnej opieki medycznej LUXMED);
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe;
  • komfortowe warunki pracy, w nowoczesnym budynku – Słupski Inkubator Technologiczny, duży bezpłatny parking;
  • imprezy integracyjne.

Oczekujemy:

  • 4-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w projektach z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych- Lean Manufacturing
  • kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika lub pokrewne);
  • znajomości zagadnień z zakresu elektroniki, procesów związanych z organizacją i planowaniem produkcji oraz związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,
  • znajomości metod i technik produkcji, cyklu produkcyjnego i metod statystycznych,
  • analitycznego myślenia, zdolności negocjacyjnych oraz umiejętności szybkiego  podejmowania decyzji
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności Excela;
  • sumienności, dokładności, dyspozycyjności

   Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV klikając APLIKUJ.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).