Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Inżynier Testów i Walidacji

Miasto/województwo

Słupsk

Publikacja

2021-04-30
APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o. w Słupsku

Apator Telemetria Sp. z o.o. działa w Słupsku już od 2007roku. W tej chwili zatrudniamy ok. 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier testów i walidacji

Zakres obowiązków

  • tworzenie i wykonywanie przypadków testowych i scenariuszy,
  • przeprowadzanie testów integracyjnych/systemowych/akceptacyjnych manualnie/automatycznie w oparciu o wymagania,
  • zgłaszanie błędów oraz raportowanie wyników testów,
  • tworzenie dokumentacji użytkownika,
  • współpraca z zespołem projektowym i innymi działami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Informatyka, Elektronika lub pokrewne),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • podstawowa znajomość języka programowania Python lub LabView,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w pełnione obowiązki,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość standardów testowania (ISTQB),
  • znajomość narzędzi: JIRA, Confluence,
  • doświadczenie w branży urządzeń elektronicznych,
  • znajomość systemów smart meteringowych, IoT.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ogromnym potencjale i dynamice,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym i rozwijającym się zespole,
  • kontakt z najnowszymi technologiami z pogranicza elektroniki i informatyki,
  • udział w interesujących i innowacyjnych projektach,
  • pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe,
  • nieustanny rozwój i doskonalenie umiejętności.