Firma

Apator Telemetria S.A.

Ogłoszenie

Analityk ds. planowania zakupów

Miasto/województwo

Słupsk, ul. Portowa 13a

Publikacja

2022-11-22

Liczba wakatów: 1

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Analityk ds. planowania zakupów

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków :

  • Wyliczanie parametrów MRP w celu zapewnienia dostępności komponentów do produkcji (SS, EOQ, LT, MOQ)
  • Monitorowanie oraz zapewnienie realizacji dostaw zgodnie z założonymi wskaźnikami (LT, MOQ, EOQ, SS, OTIF, OTD)
  • Ocena dostawców pod kątem terminowości, jakości i ilości w zamówieniu (OTIF, OTD, poziom reklamacji)
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów komponentów
  • Wyliczanie wskaźników KPI dla działu Zaopatrzenia i Logistyki w celu optymalizacji procesów zakupowych i logistycznych
  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników KPI w obszarach zakupów, logistyki i magazynu
  • Tworzenie nowych narzędzi i raportów do analizy danych
  • Kontrolowanie dostawców w zakresie zawartych z nimi umów
  • Rozwój systemu ERP i metod planowania zakupów (MRP)
  • Monitorowanie i kontrolowanie poprawności danych podstawowych w systemie ERP
  • Wsparcie działów Zaopatrzenia i Logistyki oraz Magazynu w zakresie pozyskiwania danych z systemów ENOVA i EQ System

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii,
  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych oraz awansu,
  • praca w przyjaznym i ambitnym zespole,
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatną opiekę medyczną LUXMED);
  • możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego;

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (BI, analiza danych, lub bazy danych)
  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale analiz, lub controlingu
  • zaawansowanej znajomości programu MS Excel i VBA
  • dobrej znajomości programu MS SQL
  • doświadczenia w pracy z systemami ERP (atutem będzie znajomość systemu ENOVA)
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • samodzielności i otwartości na zmiany
  • doskonałej organizacji pracy własnej